Plany

.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego z dnia 11 sierpnia 2017 r. (Dz.U.2017 poz. 1603)

 Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku

ustala dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020:

19 września 2019 r.
31 października 2019 r.
28 kwietnia 2020 r.
12 czerwca 2020 r. 


 

RYTMIKA I KSZTAŁCENIE SŁUCHU

nauczyciel – Katarzyna Choma

obowiązuje uczniów kl. 1 – 3 cyklu sześcioletniego

2019/2020


poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
15:50 – 16:35 1a 1b 2a 1b
16:40 – 17:25 1a 1b 2a 1a 2b
17:30 – 18:15 2a 2b 3a 3b 2b
18:20 – 19:05 3a 3b 3a 3b


ZESPÓŁ LUDOWY

nauczyciele – Beata i Lech Leszczyńscy

obowiązuje uczniów kl. 1 – 3 cyklu sześcioletniego, I cyklu czteroletniego

2019/2020


wtorek środa czwartek
15.00-15.45 1b 2a
15.50-16.35 2b I c. 4l. 1a
16.40-17.25 3a 3b


KSZTAŁCENIE SŁUCHU,  AUDYCJE MUZYCZNE

nauczyciele: Justyna Stępień-Zagożdżon, Aneta Walczewska

obowiązuje uczniów kl. 4 – 6 cyklu sześcioletniego oraz I – IV cyklu czteroletniego

2019/2020


wtorek wtorek  czwartek czwartek
J. Stępień-Zagożdżon A.Walczewska J. Stępień-Zagożdżon A. Walczewska
15.00-15.45 I kszt. sł. 4 kszt. sł. I kszt. sł. 4 kszt. sł.
15.50-16.35 II b kszt. sł. II a kszt. sł. 4 aud. muz. II a kszt. sł.
16.40-17.25 II b aud. muz. 5 kszt. sł. II a aud. muz. 5 kszt. sł.
17.30-18.15 5 aud. muz. III kszt. sł. II b kszt. sł. III kszt. sł.
18.20-19.05 III aud. muz. 6 kszt. sł. IV aud. muz. 6 kszt. sł.
19.10-19.55 6 aud. muz. IV kszt. sł. IV kszt. sł.

CHÓR

2019/2020

nauczyciel -Dorota Szostakiewicz

środa

Grupa I godz. 15.50 – 17.25 kl. 4, 5, 6   c. 6l.

Grupa II godz. 17.30 – 19.05   kl. II, III, IV  c. 4l.


ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY 

2019/2020

nauczyciel – Stanisław Leszczyński

środa

godz. 17.30-19.05


PLAN PRACY NAUCZYCIELI

2019/2020


sala Imię i nazwisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
1.5 I. Alimbajew 15.20-19.30 13.30-17.30
1.2 K.Choma 15.15 – 19.05 15.50 – 19.05 15.15 -19.05 16.40 – 19.05 15.50 – 18.15
1.27 M.Cyran 14.25 – 18.50 14.10 – 19.35 15.15 – 18.50 13.25 – 18.50 14.00 – 16.35
0.12 A.Dorochowicz 15.00-19.15 15.45 – 19.00 14.30 – 17.45 15.50 – 18.05 14.30 – 17.00
0.11 R.Gadaj 14.30 – 19.20 13.10 -17.55
0.10 J.Gadaj 15.50 -19.35 16.55 – 19.50 10.00-10.45 16.30 – 19.35 16.50  – 19.30
0.9 L.Gliński 14.15-18.15 14.15-19.00 14.15-18.15 13.45-17.15
0.21 I.Godzik-Ćwiek 14.00 – 20.00 14.30 – 17.00 14.30 – 16.30
1.5 E.Karpińska 15.20 – 18.15 13.45 – 18.05
1.7 K.Krzeszowiec 13.30-19.50 14.20-19.00 15.00-19.20 14.50-19.05 13.55-16.00
1.11 B.Leszczyńska 15.00-16.35 15.00-17.25 15.50-17.25
1.11 L.Leszczyński 15.00-16.35 15.oo-17.25 15.50-17.25
1.10 S.Leszczyński
0.22 B.Olszańska 13.00-17.30 14.30-16.00 13.30-18.00 14.45-19.00
0.13 M.Ostańska 16.55-19.00 14.50-17.50 17.00-18.45
2.2 A.Pochodyła 14.30-18.05 14.40-18.15 15.15-18.05 13.10-17.15 9.00-11.45
1.10 S.Leszczyński
1.4 U.Rękas 12.00-12.30 14.15-19.50 19.05-19.35 13.00-18.05 14.05-19.20
0.19 J.Rudnicka-Płecha 14.30-19.15 14.30-19.45
1,5 Z. Skwierz 14.15-15.45 14.15-15.45
1.12 R.Sobkowiak 14.15-18.30 14.15-16.30 14.30-18.45 14.10-16.40
2.6 E.Strawa
1.11 J. Stępień-Zagożdżon 15.00-19.55 15.00-19.05
2.4 D. Szostakiewicz 15.50-19.05
0.8 M.Tkaczyk 14.15-18.20 14.15-17.25
1.22 A.Walczewska 15.00-19.55 15.00-19.55
1.6 J.Woźniak 13.00-18.15 13.45-18.50
1.28 J.Zienkowski 14.00-18.50 15.00-19.00 14.15-17.30 14.15-18.15
0.8 M.Zwolak 16.00-19.40 15.00-18.45