Absolwenci

1. Bałaban Julita skrzypce Eliza Koma
2. Berbeć Weronika fortepian Urszula Rękas
3. Boguta Zofia fortepian Beata Olszańska
4. Cyran Julian skrzypce Anna Dorochowicz
5. Czerniak Damian kontrabas Ewa Puławska
6. Guz Natalia skrzypce Anna Dorochowicz
7. Guz Weronika skrzypce Anna Dorochowicz
8. Kopeć Emilia wiolonczela Iwona Godzik-Ćwiek
9. Kucybała Jakub perkusja Andrzej Pochodyła
10. Kursa Kornelia skrzypce Eliza Koma
11. Kwiecińska Joanna skrzypce Marta Ostańska
12. Łukaszczyk Zuzanna fortepian Marzena Wiącek
13. Magier Natalia skrzypce Anna Dorochowicz
14. Michalska Julia fortepian Beata Olszańska
15. Orzeł Dorota fortepian Magdalena Cyran
16. Parczewski Jakub fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
17. Pawlak Anna gitara Justyna Rudnicka-Płecha
18. Rudawski Ignacy fortepian Urszula Rękas
19. Sobiesiak Julia skrzypce Eliza Koma
20. Tarnowska Alicja perkusja Andrzej Pochodyła
21. Tkaczyk Julia skrzypce Marta Ostańska
22. Wawer Malika flet poprzeczny Elżbieta Karpińska

20170623_31

1. Adamek Aleksandra gitara Ryszard Sobkowiak
2. Apanasienko Bartosz perkusja Andrzej Pochodyła
3. Błaszczak Kaja skrzypce Anna Dorochowicz
4. Fudalej Aleksandra fortepian Urszula Rękas
5. Grela Martyna skrzypce Eliza Kondraciuk
6. Kaliniak Mikołaj akordeon Jarosław Gadaj
7. Kamińska Agnieszka fortepian Magdalena Cyran
8. Klasowska Aleksandra skrzypce Marta Ostańska
9. Kłysiak Angelika akordeon Jarosław Gadaj
10. Kołodziej Marcin gitara Ryszard Sobkowiak
11. Kośka Kinga fortepian Lech Gliński
12. Kozak Aleksandra klarnet Jaremi Zienkowski
13. Kozieł Mateusz perkusja Andrzej Pochodyła
14. Kulik Julita skrzypce Anna Dorochowicz
15. Listos Emilia fortepian Magdalena Cyran
16. Marzec Wiktoria gitara Kamila Krzeszowiec
17. Matuszak Maja fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
18. Nierojewska Julia wiolonczela Iwona Godzik-Ćwiek
19. Osek Zuzanna flet poprzeczny Małgorzata Tkaczyk
20. Piotrowski Adrian saksofon Jaremi Zienkowski
21. Piotrowski Dominik akordeon Jarosław Gadaj
22. Podkańska Marta fortepian Marzena Wiącek
23. Rubaj Sylwia fortepian Marta Zwolak
24. Skainowska Aleksandra gitara Kamila Krzeszowiec
25. Szczytowski Maksymilian klarnet Jaremi Zienkowski
26. Ślusarska Matylda flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
27. Włodarczyk Mikołaj perkusja Andrzej Pochodyła
28. Wójtowicz Nikola skrzypce Marta Ostańska

20160624_09

1. Adamczyk Jakub gitara Kamila Krzeszowiec
2. Adamczyk Marta fortepian Urszula Rękas
3. Adamska Katarzyna gitara Kamila Krzeszowiec
4. Boczek Michał akordeon Jarosław Gadaj
5. Bot Kornelia fortepian Marta Zwolak
6. Chinek Helena fortepian Magdalena Cyran
7. Chinek Zuzanna wiolonczela Małgorzata Wicka
8. Czubak Karolina gitara Ryszard Sobkowiak
9. Denis Emilia fortepian  Magdalena Cyran
10. Dołębska Paulina skrzypce Eliza Kondraciuk
11. Domański Bartosz fortepian Beata Olszańska
12. Gołaj Zofia skrzypce Marta Ostańska
13. Jackowska Zuzanna flet poprzeczny Małgorzata Tkaczyk
14. Kosmowska Weronika skrzypce Anna Dorochowicz
15. Kowalczyk Katarzyna flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
16. Litkowiec Wiktoria fortepian Urszula Rękas
17. Łączka Martyna wiolonczela Małgorzata Wicka
18. Mazur Jakub fortepian Marzena Wiącek
19. Miciuła Maresz fortepian Beata Olszańska
20. Orzeł Bartłomiej fortepian Marta Zwolak
21. Piasecki Maciej klarnet Jaremi Zienkowski
22. Potaczała Rafał skrzypce Marta Ostańska
23. Rowińska Helena gitara Kamila Krzeszowiec
24. Szajewska Sylwia skrzypce Eliza Kondraciuk

1. Bajczyk Marcin fortepian  Jolanta Woźniak
2. Cyran Filip wiolonczela Iwona Godzik-Ćwiek
3. Domańska Karolina fortepian Jolanta Woźniak
4. Drobik Natalia flet poprzeczny Małgorzata Tkaczyk
5. Geizler Jakub akordeon Jarosław Gadaj
6. Goch Paweł gitara Kamila Krzeszowiec
7. Ilnicka Karolina saksofon Jaremi Zienkowski
8. Kajlewicz Aleksandra klarnet Jaremi Zienkowski
9. Kowalczyk Kacper kontrabas Ewa Puławska
10. Kozłowicz Natalia flet poprzeczny Małgorzata Tkaczyk
11. Krupa Szymon akordeon Jarosław Gadaj
12. Krzeszowiec Zuzanna fortepian Jolanta Woźniak
13. Kulczyński Mateusz skrzypce Anna Dorochowicz
14. Narejko Iwona fortepian Beata Olszańska
15. Przybysz Grzegorz klarnet Jaremi Zienkowski
16. Ślusarski Szymon gitara Alicja Bekiesza
17. Trochonowicz Filip perkusja Andrzej Pochodyła
18. Trochonowicz Piotr gitara Kamila Krzeszowiec
19. Trojanowska Julia skrzypce Anna Dorochowicz
20. Wilkowska Zuzanna fortepian Beata Olszańska
21. Wójcik Daniel skrzypce Eliza Kondraciuk
22. Wójcik Karol klarnet Jaremi Zienkowski
23. Zuch  Michał skrzypce Anna Dorochowicz

 

1. Bobińska Aleksandra gitara Ryszard Sobkowiak
2. Dziadura Natalia gitara Alicja Bekiesza
3. Janczarek Alicja fortepian Jolanta Woźniak
4. Kasztelan Julia skrzypce Marta Ostańska
5. Krzeszowiec Ewelina fortepian Urszula Rękas
6. Kutrzepa Julia gitara Alicja Bekiesza
7. Majewska Nikola skrzypce Anna Dorochowicz
8. Mączka Anna skrzypce Anna Dorochowicz
9. Mrozek Maciej fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
10. Musik Patrycja fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
11. Pirek Jan perkusja Andrzej Pochodyła
12. Podkowa Julia fortepian Jolanta Woźniak
13. Prokop Kacper wiolonczela Iwona Godzik-Ćwiek
14. Resztak Przemysław fortepian Beata Olszańska
15. Różyło Paulina flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
16. Sipta Manuela gitara Kamila Krzeszowiec
17. Szymanowska Zuzanna flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
18. Ścirka Maciej wiolonczela Iwona Godzik-Ćwiek
19. Zielińska Katarzyna skrzypce Eliza Kondraciuk

IMG_0819

1. Bądaruk Krzysztof gitara Kamila Krzeszowiec
2. Bujnik Michał perkusja Andrzej Pochodyła
3. Czajka Joanna fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
4. Gajewska Beata fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
5. Gamała Weronika fortepian Marta Zwolak
6. Jachowicz Katarzyna fortepian Marta Zwolak
7. Jędrasik Jakub fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
8. Jurecka Natalia akordeon Jarosław Gadaj
9. Kaciuczyk Piotr skrzypce Anna Dorochowicz
10. Kais Daria fortepian Marzena Wiącek
11. Kliszcz Kinga fortepian Urszula Rękas
12. Kopciuch Bartosz fortepian Lech Gliński
13. Maciukiewicz Zuzanna gitara Kamila Krzeszowiec
14. Malesa Malwina fortepian Marzena Wiącek
15. Maślanka Jakub perkusja Andrzej Pochodyła
16. Matysiewicz Weronika gitara Alicja Bekiesza
17. Mierzwa Adrian fortepian Lech Gliński
18. Mikołajek Aleksandra fortepian Marzena Wiącek
19. Mikołajek Weronika skrzypoe Marta Ostańska
20. Niećko Zofia skrzypce Anna Dorochwoicz
21. Padziński Damian fortepian Marta Zwolak
22. Płonka Paulina skrzypce Anna Dorochowicz
23. Popławska Sandra flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
24. Przybysz Bartłomiej fortepian Lech Gliński
25. Psujek Łukasz akordeon Jarosław Gadaj
26. Puchala Patrycja skrzypce Marta Ostańska
27. Pyczek Katarzyna flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
28. Skulimowski Mariusz fortepian Marzena Wiącek
29. Skwierz Daniel klarnet Jaremi Zienkowski
30. Świerszcz Alicja skrzypce Marta Ostańska
31. Szabała Aleksandra fortepian Marzena Wiącek
32. Turbińska Adrianna skrzypce Marta Ostańska
33. Wałęga Joachim fortepian Marzena Wiącek
34. Wiechnik Marcin gitara Alicja Bekiesza
35. Wójtowicz Kinga flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
36. Zaremba Adam gitara Kamila Krzeszowiec
37. Zaremba Anna skrzypce Marta Ostańska
38. Zubala Adam klarnet Jaremi Zienkowski
39. Żurek Anna skrzypce Anna Dorochowicz
40. Żurek Jagoda skrzypce Anna Dorochowicz

 IMG_0344

1. Dołębska Joanna fortepian Marzena Wiącek
2. Duwer Adrian fortepian Beata Olszańska
3. Dzięcioł Anna fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
4. Gontkiewicz Alicja fortepian Urszula Rękas
5. Herbik Arkadiusz gitara Kamila Krzeszowiec
6. Jurecki Radosław gitara Kamila Krzeszowiec
7. Kasprzak Anita saksofon Jaremi Zienkowski
8. Kasztelan Adrian kontrabas Ewa Puławska
9. Kliszcz Bartłomiej gitara Alicja Bekiesza
10. Kubić Julia fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
11. Kulawiak Radosław kontrabas Ewa Puławska
12. Kurowska Antonina gitara Ryszard Sobkowiak
13. Lawińska Joanna fortepian Jolanta Woźniak
14. Lechnio Paulina gitara Ryszard Sobkowiak
15. Miedziak Mikołaj klarnet Jaremi Zienkowski
16. Nowak Karolina fortepian Urszula Rękas
17. Psujek Dominik fortepian Marzena Wiącek
18. Sapko Julia fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
19. Sapko Maciej gitara Alicja Bekiesza
20. Ścirka Franciszek fortepian Jolanta Woźniak
21. Świerz Adrianna fortepian Beata Olszańska
22. Wierzchoś Gabriela skrzypce Marta Ostańska
23. Wrona Jan fortepian Bożena Ostachowska-Kozera

 IMG_3335

1. Buła Marta fortepian Beata Olszańska
2. Czapiewski Michał wiolonczela Iwona Godzik
3. Długosz Katarzyna skrzypce Eliza Alimbajewa
4. Furmaniak Nina fortepian Urszula Rękas
5. Jakimiuk Jakub gitara Kamila Krzeszowiec
6. Kloc Katarzyna klarnet Jaremi Zienkowski
7. Kloc Przemysław saksofon Jaremi Zienkowski
8. Kłapeć Milena wiolonczela Iwona Godzik
9. Kocki Michał gitara Kamila Krzeszowiec
10. Kołodziejczyk Mikołaj fortepian Marzena Wiącek
11. Luterek Aleksandra skrzypce Marta Ostańska
12. Mańka Magdalena saksofon Jaremi Yienkowski
13. Maziarz Kinga fortepian Marta Zwolak
14. Mróz Monika gitara Kamila Krzeszowiec
15. Mróz Weronika gitara Kamila Krzeszowiec
16. Musik Natalia flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
17. Nakielski Marcin skrzypce Marta Ostańska
18. Nakielski Tomasz skrzypce Marta Ostańska
19. Plichta Karol akordeon Jarosław Gadaj
20. Rodzik Kinga fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
21. Sadowska Katarzyna skrzypce Eliza Alimbajewa
22. Ślepaczuk Jakub akordeon Jarosław Gadaj
23. Wiśniecki Adrian kontrabas Ewa Puławska
24. Wójcik Karolina fortepian Urszula Rękas
25. Zawadzka Żaneta fortepian Marta Zwolak
26. Żurek Katarzyna klarnet Jaremi Zienkowski

 DSCN5843

1. Augustyniak Tomasz fortepian Urszula Rękas
2. Bak Hanna kontrabas Ewa Puławska
3. Daniło Justyna flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
4. Duwer Paulina gitara Kamila Krzeszowiec
5. Jankowska Margo fortepian Urszula Rękas
6. Kaciuczyk Tobiasz gitara Ryszard Sobkowiak
7. Kajlewicz Aleksandra fortepian Marzena Wiącek
8. Maziarz Rafał skrzypce Anna Dorochowicz
9. Migryt Emilia saksofon Jaremi Zienkowski
10. Misiura Adam gitara Kamila Krzeszowiec
11. Orzeł Karolina fortepian Beata Olszańska
12. Ostańska Agnieszka skrzypce Anna Dorochowicz
13. Patyra Michał perkusja Andrzej Pochodyła
14. Piskorska Aneta saksofon Jaremi Zienkowski
15. Snopek Eliza wiolonczela Iwona Godzik
16. Sosnowski Ignacy fortepian Beata Olszańska
17. Staszczyk Patryk akordeon Jarosław Gadaj
18. Wilkołazka Bogumiła fortepian Beata Olszańska
19. Wójcik Klaudia flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
20. Zabłotny Michał fortepian Urszula Rękas

 

1. Duma Aleksandra skrzypce Anna Dorochowicz
2. Hanc Maciej akordeon Jarosław Gadaj
3. Ignatenko Antonina fortepian Beata Olszańska
4. Kozak Rafał fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
5. Krzowska Katarzyna gitara Kamila Krzeszowiec
6. Luterek Michał gitara Kamila Krzeszowiec
7. Leszczyński Jan perkusja Andrzej Pochodyła
8. Łopaciuk Joanna gitara Alicja Bekiesza
9. Małek Paweł gitara Alicja Bekiesza
10. Mazurek Katarzyna wiolonczela Iwona Godzik
11. Miedziak Magdalena fortepian Beata Olszańska
12. Mierzicka Martyna fortepian Danuta Skubiszewska
13. Niećko Magdalena fortepian Marta Zwolak
14. Nowińska Katarzyna skrzypce Anna Dorochowicz
15. Postrach Iwona gitara Kamila Krzeszowiec
16. Prokop Kamil akordeon Jarosław Gadaj
17. Pyda Weronika skrzypce Marta Ostańska
18. Zlot Kinga skrzypce Anna Dorochowicz

1. Abramowicz Kaja gitara Ryszard Sobkowiak
2. Buła Aleksandra fortepian Beata Olszańska
3. Czerniec Eliza fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
4. Dziurka Ola gitara Alicja Bekiesza
5. Gileta Hubert fortepian Urszula Rękas
6. Gosek Katarzyna saksofon Jaremi Zienkowski
7. Gromada Katarzyna perkusja Andrzej Pochodyła
8. Harcej Kinga fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
9. Kotulska Magdalena flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
10. Kulbicka Natalia flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
11. Kulik Anna klarnet Jaremi Zienkowski
12. Oleszczuk Hanna fortepian Marzena Wiącek
13. Orzechowska Aleksandra skrzypce Eliza Alimbajewa
14. Pyczek Stefan gitara Ryszard Sobkowiak
15. Rak Magdalena skrzypce Eliza Alimbajewa
16. Sapko Katarzyna flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
17. Sawiuk Marta fortepian Beata Olszańska
18. Szewczyk Karol perkusja Andrzej Pochodyła
19. Szponar Anna fortepian Marta Zwolak
20. Wójtowicz Dagmara flet poprzeczny Elżbieta Karpińska
21. Zgardzińska Izabela fortepian Jolanta Woźniak

1. Błaszczak Michał akordeon Kazimierz Grela
2. Bronkowska Urszula fortepian Marzena Wiącek
3. Bryk Jonasz fortepian Marzena Wiącek
4. Czerniec Eliza fortepian Marzena Wiącek
5. Cyfra Sebastian akordeon Kazimierz Grela
6. Dudek Karolina gitara Alicja Bekiesza
7. Jarecki Jan skrzypce Anna Dorochowicz
8. Jastrzębski Kamil kontrabas Ewa Puławska
9. Jaszcz Aleksandra gitara Alicja Bekiesza
10. Jędrzejczyk Karolina gitara Alicja Bekiesza
11. Koperda Weronika gitara Alicja Bekiesza
12. Kozak Bartosz klarnet Jaremi Zienkowski
13. Kozera Klaudia fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
14. Kukawska Ewa gitara Ryszard Sobkowiak
15. Leszczyńska Monika gitara Ryszard Sobkowiak
16. Mazur Nikol skrzypce Ewa Puławska
17. Piasecka Joanna fortepian Marzena Wiącek
18. Śląz Natalia skrzypce Eliza Alimbajewa
19. Ślemp Karolina skrzypce Anna Dorochowicz
20. Wieleba Katarzyna fortepian Danuta Skubiszewska
21. Winiarczyk Katarzyna skrzypce Anna Dorochowicz
22. Zawłocka Natalia flet poprzeczny Elżbieta Karpińska

 abs05_06

1. Augustyniak Łukasz fortepian Urszula Rękas
2. Bartkowiak Izabela klarnet Jaremi Zienkowski
3. Bąk Olga kontrabas Ewa Puławska
4. Bobowski Marcin klarnet Jaremi Zienkowski
5. Gdula Jakub wiolonczela Maria Dziadosz
6. Hajkowska Sylwia fortepian Ewa Sapalska
7. Herbik Kamil akordeon Kazimierz Grela
8. Jabłońska Matylda fortapian Bożena Ostachowska-Kozera
9. Jendrych Sylwia skrzypce Ewa Puławska
10. Kaciuczyk Weronika skrzypce Eliza Alimbajewa
11. Kisiel Urszula gitara Ryszard Sobkowiak
12. Konowałek Adrian klarnet Jaremi Zienkowski
13. Konowałek Emilia flet poprzeczny Agnieszka Weiner
14. Kozioł Tomasz perkusja Andrzej Pochodyła
15. Lemieszek Paweł saksofon Jaremi Zienkowski
16. Łuciuk Paulina fortepian Marzena Wiącek
17. Marosz Aleksandra gitara Alicja Bekiesza
18. Mazurek Kinga flet poprzeczny Agnieszka Weiner
19. Nosowska Beata fortapian Beata Olszańska
20. Nowak Agnieszka klarnet Jaremi Zienkowski
21. Padziński Krystian fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
22. Poniewozik Anna skrzypce Ewa Puławska
23. Siłuch Patrycja skrzypce Anna Dorochowicz
24. Szponar Judyta skrzypce Ewa Puławska
25. Zlot Magdalena klarnet Jaremi Zienkowski

1. Bąk Hanna skrzypce Eliza Alimbajewa
2. Bełczącka Iwona wiolonczela Maria Dziadosz
3. Ciepłowski Daniel fortepian Urszula Rękas
4. Daniło Anna skrzypce Ewa Puławska
5. Dzwonkowska Aleksandra perkusja Andrzej Pochodyła
6. Gał Agnieszka fortepian Urszula Rękas
7. Jaworska Anna skrzypce Anna Dorochowicz
8. Jeleniewski Tomasz fortepian Beata Olszańska
9. Kocki Wojciech fortepian Beata Olszańska
10. Kozyra Łukasz gitara Alicja Bekiesza
11. Kusa Magdalena skrzypce Ewa Puławska
12. Lamch Magdalena flet poprzeczny Agnieszka Weiner
13. Lisek Pola fortepian Marzena Wiącek
14. Łata Agnieszka gitara Ryszard Sobkowiak
15. Michalska Magdalena fortepian Urszula Rękas
16. Pastuszak Dominika fortepian Urszula Rękas
17. Rozwadowska Dominika fortepian Ewa Sapalska
18. Rubaj Jakub fortepian Marta Zwolak
19. Rudnicka Ilona skrzypce Anna Dorochowicz
20. Skomorowska Aleksandra fortepian Marta Zwolak
21. Sowa Sylwia fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
22. Sulowska Patrycja skrzypce Ewa Puławska
23. Ślemp Paulina saksofon Jaremi Zienkowski
24. Śmietana Piotr fortepian Marzena Wiącek
25. Ziara Paulina fortepian Ewa Sapalska

abs03_04

1. Augustyniak Paulina flet poprzeczny Agnieszka Weiner
2. Bednarek Sylwia klarnet Jaremi Zienkowski
3. Bełczącka Joanna gitara Ryszard Sobkowiak
4. Bogusz Józefina fortepian Beata Olszańska
5. Boguszewska Ewa gitara Ryszard Sobkowiak
6. Bzowska Anna perkusja Andrzej Pochodyła
7. Daniło Milena wiolonczela Maria Dziadosz
8. Dybżyński Jakub klarnet Jaremi Zienkowski
9. Gałan Anna wiolonczela Maria Dziadosz
10. Grzegorczyk Ewelina gitara Ryszard Sobkowiak
11. Horaczyńska Paulina wiolonczela Maria Dziadosz
12. Jaworski Paweł fortepian Lech Gliński
13. Joć Kamil gitara Alicja Bekiesza
14. Koperwas Karolina skrzypce Eliza Alimbajewa
15. Legocka Małgorzata fortepian Ewa Sokalska
16. Łaban Kamil gitara Alicja Bekiesza
17. Łuciuk Paweł fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
18. Meresta Marcin klarnet Jaremi Zienkowski
19. Michalczuk Agnieszka flet poprzeczny Agnieszka Weiner
20. Misiura Adam fortepian Marzena Wiącek
21. Nagnajewicz Krzysztof perkusja Andrzej Pochodyła
22. Paczkowski Grzegorz perkusja Andrzej Pochodyła
23. Pietrzak Paulina fortepian Beata Olszańska
24. Stankiewicz Agnieszka flet poprzeczny Agnieszka Weiner
25. Starzyńska Paulina skrzypce Ewa Puławska
26. Strawa Anna skrzypce Ewa Puławska
27. Walczyk Zuzanna fortepian Joanna Gałas
28. Waszczeniuk Iwona fortepian Beata Olszańska
29. Wieczerzak Katarzyna skrzypce Anna Dorochowicz
30. Woźniak Martyna skrzypce Anna Dorochowicz
31. Wójcik Paulina fortepian Beata Olszańska

abs02_03

1. Bondos Agata fortepian Marta Zwolak
2. Borysiuk Agnieszka fortepian Ewa Sokalska
3. Czajka Karolina wiolonczela Maria Dziadosz
4. Czuluk Emilia skrzypce Ewa Puławska
5. Głowala Emilia skrzypce Eliza Alimbajewa
6. Góra Beata fortepian Marta Zwolak
7. Jakimiak Paweł fortepian Lech Gliński
8. Jęczeń Maciej gitara Alicja Bekiesza
9. Jęczeń Magdalena fortepian Marzena Wiącek
10. Klimczak Dagmara fortepian Ewa Sokalska
11. Klimek Agnieszka skrzypce Anna Dorochowicz
12. Kondrak Kornel perkusja Andrzej Pochodyła
13. Krępa Magdalena fortepian Ewa Sokalska
14. Kryń Maciej gitara Alicja Bekiesza
15. Luterek Ewa skrzypce Ewa Puławska
16. Łysiak Joanna fortepian Marzena Wiącek
17. Mariasiewicz Paulina gitara Alicja Bekiesza
18. Nowak Grzegorz akordeon Kazimierz Grela
19. Piasecki Tomasz fortepian Marta Zwolak
20. Sekutowska Sylwia fortepian Ewa Sokalska
21. Skudnik Anna fortepian Marzena Wiącek
22. Szupiluk Kamila gitara Alicja Bekiesza
23. Wieleba Aneta skrzypce Anna Dorochowicz
24. Wrona Aleksandra skrzypce Eliza Alimbajewa
25. Żydek Sylwia gitara Alicja Bekiesza

1. Bednarska Edyta flet poprzeczny Agnieszka Weiner
2. Błasik Karolina gitara Alicja Bekiesza
3. Bryk Róża fortepian Beata Olszańska
4. Góra Monika fortepian Marzena Wiącek
5. Jatczak Patryk fortepian Ewa Sokalska
6. Jatczak Paweł gitara Alicja Bekiesza
7. Karabela Michał perkusja Andrzej Pochodyła
8. Klępka Izabela akordeon Kazimierz Grela
9. Kopeć Barbara gitara Alicja Bekiesza
10. Kosior Oliwia fortepian Lech Gliński
11. Kowalczyk Magdalena skrzypce Ewa Puławska
12. Machowski Michał fortepian Marta Zwolak
13. Makuch Piotr akordeon Kazimierz Grela
14. Marianowicz Eliza fortepian Marzena Wiącek
15. Matyjaszek Maria skrzypce Ewa Puławska
16. Mazurek Dorota skrzypce Nurłan Alimbajew
17. Migryt Emilia fortepian Marta Zwolak
18. Misiura Ewa fortepian Ewa Sokalska
19. Mróz Magdalena fortepian Beata Olszańska
20. Magnajewicz Marcin akordeon Kazimierz Grela
21. Nowak Agnieszka fortepian Beata Olszańska
22. Oleszczuk Jacek fortepian Marzena Wiącek
23. Omiljanowska Dorota flet poprzeczny Agnieszka Weiner
24. Pałka Katarzyna gitara Ryszard Sobkowiak
25. Piątkowska Iwona skrzypce Ewa Puławska
26. Piwko Karolina gitara Ryszard Sobkowiak
27. Rak Mateusz klarnet Jaremi Zienkowski
28. Rejak Anna skrzypce Ewa Puławska
29. Renc Łukasz fortepian Lech Gliński
30. Siepracka Justyna fortepian Marta Zwolak
31. Sikora Konrad fortepian Urszula Rękas
32. Sowiński Krzysztof fortepian Marzena Wiącek
33. Strużek Konrad gitara Alicja Bekiesza
34. Szwałek Bartłomiej perkusja Andrzej Pochodyła
35. Świerz Aleksandra fortepian Katarzyna Choma
36. Wawryszczuk Paulina gitara Ryszard Sobkowiak
37. Włosek Mateusz klarnet Jaremi Zienkowski
38. Wójcik Michał klarnet Jaremi Zienkowski
39. Zarzeczna Katarzyna skrzypce Ewa Puławska
40. Zielińska Katarzyna gitara Ryszard Sobkowiak
41. Żak Michał fortepian Bożena Ostachowska-Kozera

1. Chabros Anna wiolonczela Maria Dziadosz
2. Gniwek Arnold fortepian Beata Olszańska
3. Graniczka Michał gitara Alicja Bekiesza
4. Grzechuła Paulina skrzypce Emilia Świder
5. Hanc Magdalena fortepian Beata Olszańska
6. Jankowska Magdalena fortepian Joanna Gałas
7. Kopeć Agnieszka fortepian Urszula Rękas
8. Kraczuk Joachim fortepian Ewa Soklaska
9. Michalczuk Michał skrzypce Anna Polska
10. Nawrot Katarzyna fortepian Joanna Gałas
11. Pastuszak Jakub fortepian Beata Olszańska
12. Sokołowska Agnieszka fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
13. Sołtan Rafał fortepian Joanna Gałas
14. Sosnowski Radosław fortepian Beata Olszańska
15. Wiśniewska Małgorzata skrzypce Emilia Świder

1. Duma Katarzyna flet poprzeczny Agnieszka Weiner
2. Imgront Mateusz skrzypce Emilia Świder
3. Jastrzębski Artur perkusja Andrzej Pochodyła
4. Kasak Anna fortepian Ewa Sokalska
5. Kasprzak Agnieszka flet poprzeczny Agnieszka Weiner
6. Krzyżanowska Beata fortepian Beata Olszańska
7. Kwoka Emilia fortepian Joanna Gałas
8. Lis Klementyna fortepian Joanna Gałas
9. Makuch Paweł kontrabas Ewa Puławska
10. Marszałek Magdalena fortepian Beata Olszańska
11. Mazurek Magdalena skrzypce Ewa Puławska
12. Nawrot Agnieszka fortepian Beata Olszańska
13. Nowak Maciej saksofon Jaremi Zienkowski
14. Pomorska Gabriela fortepian Joanna Gałas
15. Procnal Maria wiolonczela Maria Dziadosz
16. Rząd Dominika fortepian Joanna Gałas
17. Sobczuk Agnieszka skrzypce Ewa Puławska
18. Sobczyszczak Łukasz akordeon Kazimierz Grela
19. Tokarzewska Agnieszka fortepian Joanna Gałas
20. Wierzbicka Joanna fortepian Beata Olszańska
21. Włosek Ewa skrzypce Ewa Puławska
22. Ziemińska Katarzyna skrzypce Emilia Świder

1. Budzyński Rafał klarnet Adam Cegiełkowski
2. Chabros Damian saksofon Adam Cegiełkowski
3. Ducka Monika fortepian Zuzanna Kapyś
4. Grzegorczyk Wojciech skrzypce Halina Łasko
5. Holuk Paweł perkusja Andrzej Pochodyła
6. Koniec Ewelina skrzypce Emilia Świder
7. Kwoka Andrzej gitara Alicja Bekiesza
8. Lipińska Iga skrzypce Ewa Puławska
9. Małek Kamil akordeon Kazimierz Grela
10. Małek Wioletta akordeon Kazimierz Grela
11. Mońska Magda gitara Ryszard Sobkowiak
12. Muda Agata fortepian Marzena Wiącek
13. Nowicka Beata fortepian Joanna Gałas
14. Piasecka Agnieszka skrzypce Halina Łasko
15. Pluta Hanna flet poprzeczny Agnieszka Weiner
16. Radek Jan fortepian Marzena Wiącek
17. Radek Maria fortepian Beata Olszańska
18. Rejak Alicja flet poprzeczny Agnieszka Weiner
19. Rusek Mateusz fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
20. Skrzypczak Marcin perkusja Andrzej Pochodyła
21. Sławiński Piotr klarnet Adam Cegiełkowski
22. Szafranek Grzegorz gitara Ryszard Sobkowiak
23. Trzcińska Ewa flet poprzeczny Agnieszka Weiner
24. Walczak Kamila fortepian Marzena Wiącek
25. Walczak Rafał klarnet Adam Cegiełkowski
26. Ziarno Robert fortepian Zuzanna Kapyś
27. Żak Agnieszka gitara Alicja Bekiesza

1. Baczewska Jadwiga skrzypce Halina Łasko
2. Bełczącki Paweł akordeon Kazimierz Grela
3. Celińska Magdalena gitara Ryszard Sobkowiak
4. Chadam Dominika skrzypce Ewa Puławska
5. Dudzińska Emilia gitara Alicja Bekiesza
6. Gawron Izabela fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
7. Kondrak Tymoteusz wiolonczela Maria Dziadosz
8. Krzyżanowski Tomasz perkusja Andrzej Pochodyła
9. Łasko Dominika fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
10. Mazur Paweł fortepian Marta Zwolak
11. Olechnowicz Maciej gitara Ryszard Sobkowiak
12. Olejnik Żaneta fortepian Marta Zwolak
13. Sokołowski Adam akordeon Tomasz Iwaniak
14. Szafranek Jarosław perkusja Andrzej Pochodyła
15. Tokarzewska Katarzyna fortepian Joanna Gałas
16. Woźniak Aleksandra flet poprzeczny Grzegorz Skubiszewski
17. Wybrański Sławomir perkusja Andrzej Pochodyła
18. Zakostowicz Iwona fortepian Ewa Sokalska
19. Ziemińska Aneta skrzypce Ewa Puławska

1. Burcon Agnieszka fortepian Marzena Wiącek
2. Doraczyński Michał gitara Ryszard Sobkowiak
3. Hawrylak Kamila gitara Ryszard Sobkowiak
4. Jaśkowska Maria gitara Alicja Bekiesza
5. Kiljanek Ewa fortepian Marzena Wiącek
6. Kopeć Krystyna fortepian Ewa Sokalska
7. Królik Magdalena fortepian Marta Zwolak
8. Lisowski Michał akordeon Tomasz Iwaniak
9. Łaban Anna wiolonczela Maria Dziadosz
10. Niedźwiedź Magdalena skrzypce Ewa Puławska
11. Olejarz Sylwia fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
12. Pastuszak Joanna fortepian Marzena Wiącek
13. Pluta Grażyna flet poprzeczny Agnieszka Weiner
14. Roczon Eryk perkusja Andrzej Pochodyła
15. Roczon Ilona skrzypce Emilia Świder
16. Sawicka Aneta fortepian Marzena Wiącek
17. Sot Magdalena skrzypce Ewa Puławska
18. Tokarska Agnieszka fortepian Marzena Wiącek
19. Wróbel Małgorzata fortepian Marzena Wiącek
20. Zamłynna Karolina skrzypce Ewa Puławska

1. Bartyska Bernadetta skrzypce Ewa Puławska
2. Bełczącki Robert akordeon Kazimierz Grela
3. Brzozowska Emilia firtepian Bożena Ostachowska-Kozera
4. Chowicki Tomasz saksofon Adam Cegiełkowski
5. Duda Andrzej akordeon Kazimierz Grela
6. Fiuk Marcin skrzypce Halina Łasko
7. Frankiewicz Katarzyna skrzypce Ewa Puławska
8. Głowala Barbara skrzypce Emilia Świder
9. Grzegorczyk Ewa skrzypce Halina Łasko
10. Grzesiuk Luiza saksofon Adam Cegiełkowski
11. Hermanowska Dominika fortepian Marzena Wiącek
12. Hermanowska Emilia fortepian Ewa Sokalska
13. Lewczyk Barbara fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
14. Lipiec Michał fortepian Ewa Sokalska
15. Łobodzki Andrzej skrzypce Ewa Puławska
16. Makuch Daria fortepian Marta Zwolak
17. Marzewski Emil skrzypce Halina Łasko
18. Pietrasik Karolina skrzypce Emilia Świder
19. Procnal Paweł gitara Alicja Bekiesza
20. Rudnicki Grzegorz akordeon Kazimierz Grela
21. Sochacki Wojciech fortepian Zuzanna Kapyś
22. Sokołowska Dominika skrzypce Halina Łasko
23. Wiącek Piotr klarnet Adam Cegiełkowski
24. Wiśniewska Katarzyna flet poprzeczny Agnieszka Weiner
25. Włosek Anna fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
26. Włosek Marta fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
27. Zamłynny Andrzej akordeon Tomasz Iwaniak

1. Filipek Grzegorz fortepian Marzena Wiącek
2. Fruziński Piotr klarnet Adam Cegiełkowski
3. Iwaniuk Agnieszka fortepian Beata Olszańska
4. Jendrych Grzegorz akordeon Kazimierz Grela
5. Kołb-Sielecki Łukasz fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
6. Królik Mariusz akordeon Kazimierz Grela
7. Krupka Anna skrzypce Joanna Jemielnik
8. Matyjaszek Paulina klarnet Adam Cegiełkowski
9. Mika Przemysław gitara Alicja Bekiesza
10. Myk Joanna skrzypce Ewa Siennicka
11. Piskorek Ewelina fortepian Joanna Gałas
12. Rykała Tomasz skrzypce Emilia Świder
13. Sołdaj Marek akordeon Kazimierz Grela
14. Szlązak Anna fortepian Zuzanna Kapyś
15. Trzciński Paweł fortepian Marzena Wiącek
16. Wierzbicki Jacek fortepian Zuzanna Kapyś
17. Zagraba Katarzyna flet poprzeczny Agnieszka Weiner
18. Zawadzki Krystian skrzypce Ewa Siennicka

1. Baczewski Tomasz akordeon Tomasz Iwaniak
2. Chyżewski Daniel perkusja Andrzej Pochodyła
3. Fruzińska Magdalena wiolonczela Maria Dziadosz
4. Janulewicz Paweł klarnet Adam Cegiełkowski
5. Krzyżowska Katarzyna skrzypce Joanna Jemielnik
6. Kulczyński Piotr skrzypce Ewa Siennicka
7. Mankiewicz Monika fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
8. Milke Katarzyna skrzypce Joanna Jemielnik
9. Molenda Eliza wiolonczela Maria Dziadosz
10. Nawrot Agata fortepian Marzena Wiącek
11. Pidek Sebastian fortepian Marzena Wiącek
12. Piskorek Arkadiusz gitara Ryszard Sobkowiak
13. Podolski Piotr akordeon Kazimierz Grela
14. Sot Agnieszka gitara Alicja Bekiesza
15. Szczygieł Marcin gitara Alicja Bekiesza
16. Szyszka Katarzyna skrzypce Halina Łasko
17. Woszuk Paweł fortepian Zuzanna Kapyś
18. Ziarno Monika skrzypce Joanna Jemielnik

1. Chowicki Edwin wiolonczela Maria Dziadosz
2. Deutryk Tomasz perkusja Andrzej Pochodyła
3. Guz Piotr perkusja Andrzej Pochodyła
4. Hostman Tomasz gitara Alicja Bekiesza
5. Kołb-Sielecka Justyna wiolonczela Maria Dziadosz
6. Kołb-Sielecki Jarosław perkusja Andrzej Pochodyła
7. Kowaluk Magdalena fortepian Marzena Wiącek
8. Kwiatkowski Tomasz gitara Alicja Bekiesza
9. Leszczyński Filip perkusja Andrzej Pochodyła
10. Łobodzka Anna skrzypce Joanna Jemielnik
11. Matejanka Piotr klarnet Adam Cegiełkowski
12. Mroczek Małgorzata gitara Alicja Bekiesza
13. Olszewski Marcin akordeon Kazimierz Grela
14. Poniewozik Edyta wiolonczela Maria Dziadosz
15. Portka Andrzej perkusja Andrzej Pochodyła
16. Puszka Joanna fortepian Joanna Gałas
17. Radziszewska Marta fortepian Joanna Gałas
18. Roczon Cezary fortepian Marzena Wiącek
19. Sadło Kamila fortepian Marta Zwolak
20. Sikora Aneta fortepian Joanna Gałas
21. Smarzak Paweł akordeon Kazimierz Grela
22. Socha Eliza fortepian Marta Zwolak
23. Steć Patrycja fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
24. Wierzbicka Ewa fortepian Beata Olszańska

1. Bielawska Ewa fortepian Zuzanna Kapyś
2. Bochnacki Krzysztof flet poprzeczny Agnieszka Weiner
3. Borys Katarzyna fortepian Cezary Pasternak
4. Chmielewska Anna gitara Alicja Bekiesza
5. Jesionek Katarzyna fortepian Joanna Gałas
6. Kania Kamila fortepian Joanna Gałas
7. Kasperek Barbara skrzypce Halina Łasko
8. Kozioł Monika wiolonczela Maria Dziadosz
9. Łada Sylwia akordeon Kazimierz Grela
10. Łoś Maciej fortepian Zuzanna Kapyś
11. Rząd Tomasz fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
12. Sawic Jowita skrzypce Joanna Jemielnik
13. Siebielec Agata fortepian Cezary Pasternak
14. Sochacka Iwona skrzypce Joanna Jemielnik
15. Szolc Beata fortepian Cezary Pasternak
16. Trzcińska Magdalena fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
17. Włodarczyk Zbigniew akordeon Kazimierz Grela
18. Woliński Tomasz gitara Alicja Bekiesza

1. Ciupera Magdalena fortepian Zuzanna Kapyś
2. Goc Marzena fortepian Cezary Pasternak
3. Kliczka Monika skrzypce Ewa Siennicka
4. Kurek Magdalena fortepian Marta Zwolak
5. Misztal Katarzyna fortepian Joanna Gałas
6. Okoń Katarzyna flet poprzeczny Agnieszka Weiner
7. Pałka Ewa fortepian Zuzanna Kapyś
8. Szymczak Kamil akordeon Kzimierz Grela
9. Turowska Agnieszka fortepian Jopanna Gałas
10. Woźniak Sylwia gitara Alicja Bekiesza
11. Zwolińska Katarzyna wiolonczela Maria Dziadosz

1. Gronek Anna fortepian Zuzanna Kapyś
2. Korczyński Sebastian skrzypce Ewa Siennicka
3. Kowalski Sławomir akordeon Kazimierz Grela
4. Krzaczek Teresa gitara Alicja Bekiesza
5. Listowska Donata skrzypce Halina Łasko
6. Mrożek Żaneta fortepian Marta Zwolak
7. Mucha Żaneta fortepian Zuzanna Kapyś
8. Rasiński Sławomir perkusja Andrzej Pochodyła
9. Rudzka Małgorzata fortepian Zuzanna Kapyś
10. Sidor Ewa flet poprzeczny Agnieszka Weiner
11. Skalińska Małgorzata skrzypce Ewa Siennicka
12. Skrzyńska Monika fortepian Marta Zwolak
13. Smoczyńska Małgorzata wiolonczela Maria Dziadosz
14. Świszcz Grzegorz perkusja Andrzej Pochodyła
15. Walczak Agnieszka fortepian Marta Zwolak
16. Zamłynna Joanna fortepian Bożena Ostachowska-Kozera

1. Baran Dorota skrzypce Cezary Lamch
2. Chyżewska Renata fortepian Marta Zwolak
3. Grudzień Piotr skrzypce Ewa Siennicka
4. Guz Leszek klarnet Adam Cegiełkowski
5. Iwaniuk Małgorzata flet poprzeczny Agnieszka Weiner
6. Jarosz Magdalena skrzypce Cezary Lamch
7. Kamionka Agnieszka fortepian Joanna Gałas
8. Komarowska Anna fortepian Joanna Gałas
9. Mrożek Małgorzata fortepian Marta Zwolak
10. Nierojewski Konrad skrzypce Roman Trzcionkowski
11. Płanda Anna fortepian Franciszek Koss
12. Puszka Ewelina skrzypce Ewa Siennicka
13. Rybarczyk Agnieszka skrzypce Ewa Siennicka
14. Siwiec Monika fortepian Zuzanna Kapyś
15. Sysa Barbara akordeon Kazimierz Grela
16. Śliwa Dorota fortepian Zuzanna Kapyś
17. Turczyn Paweł akordeon Kazimierz Grela
18. Zdyb Zbigniew fortepian Franciszek Koss
19. Zwoińska Monika wiolonczela Maria Dziadosz

1. Brzozowski Robert skrzypce Ewa Siennicka
2. Futera Mariusz gitara Ryszard Sobkowiak
3. Motyl Anna skrzypce Halina Łasko
4. Piasecka Iwona wiolonczela Maria Dziadosz
5. Pietroń Katarzyna fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
6. Rybicka Sylwia gitara Alicja Bekiesza
7. Skalińska Katarzyna fortepian Joanna Gałas
8. Szczygieł Joanna fortepian Ewa Sokalska
9. Torój Agnieszka fortepian Zuzanna Kapyś
10. Turczyn Tomasz gitara Alicja Bekiesza
11. Węgrzyn Paweł fortepian Cezary Pasternak
12. Woliński Tomasz fortepian Cezary Pasternak

1. Bekiesza Marcin fortepian Cezary Pasternak
2. Buczek Beata gitara Alicja Bekiesza
3. Gałecka Jolanta fortepian Marzena Wiącek
4. Jęczeń Małgorzata fortepian Ewa Sokalska
5. Jęczeń Maria skrzypce Ewa Siennicka
6. Krzyżanowska Ewa skrzypce Halina Łasko
7. Lamch Cezary skrzypce Jadwiga Kiszczak
8. Mazurek Ewa fortepian Marta Zwolak
9. Pietrzak Izabela fortepian Joanna Gałas
10. Płanda Mariola flet poprzeczny Adam Cegiełkowski
11. Sołdek Sylwia fortepian Joanna Gałas
12. Wach Agnieszka fortepian Joanna Gałas
13. Wardzińska Agnieszka fortepian Joanna Gałas
14. Wawszczak Michał gitara Alicja Bekiesza
15. Witkowska Joanna fortepian Joanna Gałas
16. Wojtalik Małgorzata fortepian Joanna Gałas
17. Zawadzki Tomasz klarnet Adam Cegiełkowski

1. Gawrońska Katarzyna skrzypce Halina Łasko
2. Gumieniak Andrzej fortepian Marzena Wiącek
3. Kaliniak Robert skrzypce Halina Łasko
4. Kapica Dorota fortepian Marta Zwolak
5. Łagowski Jerzy akordeon Henryk Maruszak
6. Molas Ewa fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
7. Pawlak Agnieszka flet poprzeczny Adam Cegiełkowski
8. Rząd Mariusz fortepian Ewa Sokalska
9. Swatowska Anna wiolonczela Maria Dziadosz
10. Wolińska Agnieszka fortepian Ewa Sokalska
11. Woźniak Małgorzata fortepian Bożena Ostachowska-Kozera
12. Wróblewski Bogusław saksofon Andrzej Rzymkowski

1. Dolecka Anna fortepian Joanna Gałas
2. Giszczak Jusyuma fortepian Joanna Gałas
3. Kapica Beata gitara Alicja Bekiesza
4. Kimak Violetta fortepian Joanna Gałas
5. Krzyżanowska Teresa skrzypce Halina Łasko
6. Leziak Dorota skrzypce Halina Łasko
7. Matysek Sylwia skrzypce Jadwiga Kiszczak
8. Mieleszko Małgorzata fortepian Cezary Pasternak
9. Migal Marta fortepian Anna Sienniak-Łukasik
10. Moskal Zofia fortepian Anna Sienniak-Łukasik
11. Rykała Bożena wioloncela Maria Dziadosz
12. Stanilewicz Robert gitara Alicja Bekiesza
13. Szkołut Anna fortepian Anna Sienniak-Łukasik
14. Tryniecka Agnieszka fortepian Cezary Pasternak
15. Wójcik Marta fortepian Anna Sienniak-Łukasik

1. Baranowska Katarzyna skrzypce Mirosława Kędzierska
2. Bogusz Anna gitara Alicja Bekiesza
3. Ciesielka Edyta gitara Alicja Bekiesza
4. Frąc Wojciech akordeon Kazmimierz Grela
5. Futera Mariusz akordeon Kazimierz Grela
6. Giszczak Robert skrzypce Mirosława Kędzierska
7. Kalita Waldemar akordeon Kazimierz Grela
8. Kamińska Jolanta fortepian Cezary Pasternak
9. Kocki Tomasz akordeon Kazimierz Grela
10. Kozłowska-Kukiełka Anna skrzypce Jadwiga Kiszczak
11. Krzyżanowska Elżbieta skrzypce Halina Łasko
12. Majeska Katarzyna fortepian Cezary Pasternak
13. Puszka Kamila fortepian Anna Sienniak-Łukasik
14. Radziewicz Agnieszka fortepian Anna Sienniak-Łukasik
15. Styczyński Artur klarnet Adam Cegiełkowski
16. Ślepaczuk Irena fortepian Cezary Pasternak
17. Slepaczuk Piotr akordeon Cezary Pasternak
18. Woźniak Andrzej fortepian Joanna Gałas

1. Baranowska Iwona fortepian Cezary Pasternak
2. Duda Jarosław skrzypce Cezary Pasternak
3. Hermann Katarzyna fortepian Anna Sienniak-Łukasik
4. Kimak Edyta gitara Alicja Bekiesza
5. Oleszek Iwona gitara Alicja Bekiesza
6. Puszka Magdalena flet poprzeczny Adam Cegiełkowski
7. Pydyś Magdalena akordeon Kazimierz Grela
8. Suszek Iwona skrzypce Jadwiga Kiszaczak

1. Chyła Agnieszka fortepian Joanna Gałas
2. Czechowski Tomasz skrzypce Mirosława Kędzierska
3. Domańska Agata gitara Alicja Bekiesza
4. Kuć Urszula fortepian Joanna Gałas
5. Małkowska Małgorzata fortepian Anna Sienniak-Łukasik
6. Mirosław Marzena fortepian Joanna Gałas
7. Tyburek Tomasz gitara Alicja Bekiesza
8. Wałecka Jolanta wiolonczela Maria Dziadosz
9. Wardziński Mariusz trąbka Henryk Maruszak

1. Falenta Joanna akordeon Kazimierz Grela
2. Florens Małgorzata fortepian Anna Sienniak-Łukasik
3. Horszczaruk Tomasz akordeon Kazimierz Grela
4. Jaworska Katarzyna fortepian Anna Sienniak-Łukasik
5. Łysiak Stanisław akordeon Kazimierz Grela
6. Naumiuk Robert skrzypce Halina Łasko
7. Pietroń Marek akordeon Henryk Maruszak
8. Szymanek Justyna skrzypce Halina Łasko
9. Ślepaczuk Barbara skrzypce Mirosława Kędzierska
10. Ślepaczuk Urszula wiolonczela Maria Dziadosz
11. Wróbel Marek akordeon Kazimierz Grela

1. Błaszczak Bogdan akordeon Kazimierz Grela
2. Chyła Katarzyna fortepian Małgorzata Kiszczak
3. Czyżewska Joanna fortepian Małgorzata Kiszczak
4. Jesionek Danuta fortepian Małgorzata Kiszczak
5. Kotorowicz Ada fortepian Joanna Gałas
6. Kuć Mirosław klarnet Adam Cegiełkowski
7. Lamch Cezary skrzypce Jadwiga Kiszczak
8. Łupij Jolanta skrzypce Halina Łasko
9. Marciniak Paweł fortepian Anna Sienniak-Łukasik
10. Nowicka Anna gitara Alicja Bekiesza
11. Piłat Katarzyna fortepian Cezary Pasternak
12. Warda Grażyna fortepian Anna Sienniak-Łukasik
13. Wojtalik Joanna fortepian Anna Sienniak-Łukasik
14. Zielińska Halina fortepian Anna Sienniak-Łukasik

1. Bielecki Dariusz akordeon Kazimierz Grela
2. Grabowski Cezary skrzypce Jadwiga Kiszczak
3. Jaroszewicz Leszek klarnet Adam Cegiełkowski
4. Jednacz Krzysztofa fortepian Cezary Pasternak
5. Jednacz Tomasz skrzypce Jadwiga Kiszczak
6. Kocki Janusz akordeon Kazimierz Grela
7. Komorowski Tomasz akordeon Kazimierz Grela
8. Kowalczyk Jolanta fortepian Cezary Pasternak
9. Król Urszula fortepian Małgorzata Kiszczak
10. Lamch Krzysztof flet poprzeczny Ewa Szułowicz
11. Lichota Jolanta fortepian Cezary Pasternak
12. Melko Piotr akordeon Kazimierz Grela
13. Michalczuk Marek klarnet Adam Cegiełkowski
14. Myszyński Robert flet poprzeczny Ewa Szułowicz
15. Ogorzałek Regina fortepian Cezary Pasternak
16. Pawłowska Danuta wiolonczela Maria Dziadosz
17. Pietroń Grzegorz skrzypce Halina Łasko
18. Sajdłowski Marek klarnet Adam Cegiełkowski
19. Szewczyk Bożena fortepian Joanna Gałas
20. Szkołut Paweł fortepian Cezary Pasternak
21. Wołoszyn Małgorzata wiolonczela Maria Dziadosz

1. Jackowska Krystyna wiolonczela Maria Dziadosz
2. Lewandowska Joanna fortepian Cezary Pasternak
3. Patronowicz Mirosława gitara Adam Kołtyś
4. Stec Krzysztof akordeon Kazimierz Grela
5. Stodulski Stanisław klarnet Adam Cegiełkowski
6. Szczerbakiewicz Edyta fortepian Zuzanna Kapyś
7. Szkołut Aldona fortepian Zuzanna Kapyś
8. Trojanek Julita gitara Adam Kołtyś
9. Walczak Ewa fortepian Cezary Pasternak
10. Zając Elżbieta skrzypce Jadwiga Kiszczak

1. Grabowska Marzena fortepian Zuzanna Kapyś
2. Janicki Marek trąbka Henryk Maruszak
3. Jużyk Marek akordeon Kazimierz Grela
4. Lorenc Dariusz fortepian Zuzanna Kapyś
5. Ochnik Małgorzata fortepian Małgorzata Kiszczak
6. Pachla Tomasz klarnet Adam Cegiełkowski
7. Rozwadowska Ewa fortepian Zuzanna Kapyś
8. Tomczuk Małgorzata gitara Adam Kołtyś
9. Warda Andrzej gitara Adam Kołtyś

1. Bednarczyk Leszek puzon Henryk Maruszak
2. Ducki Sławomir akordeon Czesław Lekan
3. Kosioł Marta fortepian Małgorzata Kiszczak
4. Ładosz Marek puzon Henryk Maruszak
5. Obara Robert trąbka Henryk Maruszak
6. Pochodyła Andrzej akordeon Kazimierz Grela
7. Profeta Wiesław fortepian Cezary Pasternak